Usługi spawalnicze na najwyższym poziomie!

 • Zadzwoń

  + 48 502 161 750

 • Godziny pracy

  Pon - Pt: 7:00 - 17:00

 • ul. Piotra Niedurnego 107

  Ruda Śląska

Awesome Image
Usługi spawalnicze

Spawanie Konstrukcji stalowych

Świadczymy usługi spawania MIG/MAG i TIG stali węglowych, niskostopowych, nierdzewnych i aluminium. Elementy i konstrukcje spawane wykonujemy w oparciu o projekt własny, lub na podstawie dostarczonych rysunków. Zatrudniamy wykwalifikowanych spawaczy, certyfikowanych przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i zdobywamy kolejne uprawnienia w zakresie spawania.

Usługę spawania konstrukcji stalowych realizujemy na podstawie dostarczonej przez klienta dokumentacji. Jeśli jednak takowej nie posiada – wówczas możemy ją dla niego przygotować. Ze spawania konstrukcji stalowych najczęściej korzystają podmioty gospodarcze działające m.in. w przemyśle kolejowym, energetycznym, górniczym, zajmujące się budową maszyn czy wydobyciem ropy naftowej. Poza elementami standardowej wielkości, specjalizujemy się również w łączeniu materiałów wielkogabarytowych

Spawanie konstrukcji stalowych

Zrealizujemy każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie spawania konstrukcji i elementów konstrukcyjnych. Gwarantujemy kompleksowe wykonawstwo i produkcję, zarówno krótkich jak i średnich serii.

 • Konstrukcje Hal

  Spawanie konstrukcji stalowych i metalowych

 • Konstrukcje różne

  Realizujemy różnego typu projekty

Spawanie konstrukcji stalowych i metalowych

Wykorzystujemy różne metody spawania.